content top

Staňte se mecenášem

Zde Vám poradíme,  jak můžete podpořit některou z připravovaných kulturně-chartitativních akcí a stát se tak jejím „mecenášem“.

V dnešní době se může mecenášem stát vpodstatě každý občan nejen České republiky.

Dnešní sponzoring kultury už není pouze výsadou velkých firem, ale i drobných dárců a jednotlivých osobností, které chtějí ať už menším, či větším dílem podpořit nějakou kulturní akci nebo někoho, komu se líbí jeho práce a komu fandí.

Dnes už tedy není výjimkou, že se na kulturních akcích setkáte s informacemi typu: „Tato výstava byla realizována za finanční podpory pana Nováka“ nebo „Tento koncert byl uspořádán s laskavou podporou rodiny Novotných“ a podobně.

Pro některé, kromě samotného dobrého skutku, z toho plynou i výhody v podobě odpisů ze základu daně. ( viz rubrika Daňová zvýhodnění).

http://www.ossc.cz/?p=302

Občanské sdružení sv. Cecílie si klade za cíl realizovat projekty nejen kulturní, ale zejména kulturně-charitativní. Svůj postup práce bychom rádi charakterizovali jako konkrétní a cílený. Tj. nesháníme peníze pro Občanské sdružení sv. Cecílie,  ale peníze pro realizaci konkrétních kulturně-charitativních projektů, jejichž výtěžek  bude věnován pro konkrétní sociálně slabé spoluobčany nebo námi podporované neziskové organizace.


 


 


 


 


Komentáře k tomuto článku už jsou uzavřeny.

Premium Wordpress Themes Free Wordpress Themes